O Nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, charakteryzującą się wysoką jakością usług oraz pełnym profesjonalizmem. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi szybko zdobywamy zadowolonych klientów w Polsce i krajach Uni Europejskiej. Nasze usługi z powodzeniem świadczymy w kraju i zagranicą. Serdecznie zachęcamy do podjęcia współpracy z naszą firmą.

Firma SPAMAR powstała w roku 2014 i została usytuowana w samym centrum Gdyni. Pomimo krótkiego stażu firma posiada wyspecjalizowany i doświadczony zespół pracowników z silnie zmotywowana kadrą zarządzającą. Wszyscy nasi pracownicy maja doświadczenie stoczniowe zdobyte w Polsce i Europie, które może przynieść dodatkowe korzyści przy współpracy.

SPAMAR specjalizuje się w instalacji torów kablowych różnych rodzajów i rozmiarów, rur, fundamentów, przejść kablowych oraz prefabrykacji gotowych do montażu elementów. Dodatkowo powstał nowy dział, budowa rozdzielnic elektrycznych, skrzynek łączeniowych, pulpitów.

Naszym celem jest bycie liderem w produkcji dla klientów krajowych i zagranicznych, konstuujemy rozdzielnice według najwyższych standardów jakościowych, w krótkim czasie i konkurencyjnej cenie.

Nasi inżynierowie są do dyspozycji na każdym etapie projektu, pomogą w projektowaniu, wykonaniu i nadzorze nad montażem.

Wraz z profesjonalnym warsztatem do budowy rozdzielnic, otworzyliśmy dział prac elektrycznych, który może być ważnym punktem w projektach stoczniowych, nowo budowanych jak i remontach i serwisach. Podejmujemy się prac jako kompleksowy dostawce ale możemy również świadczyć usługi w rozliczeniu godzinowym. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy są dostępni do pracy w kraju i za granicą 24/7

Nasi pracownicy posiadają odpowiednie doświadczenie i certyfikaty potwierdzające takie jak VCA, SEP, A1 oraz niezbędny sprzęt do wykonywania prac ślusarsko spawalniczych. Naszym głównym celem jest najwyższa jakość naszych produktów i usług dostarczonych klientom. Gwarantujemy profesjonalne podejście do jakości, ceny oraz terminowego dostarczenia projektów.

DNV SPAMAR VCA SPAMAR

Szybki kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie napisz, zadzwoń lub odwiedź nasze biuro. Z pewnością odpowiemy na wszelkie pytania.

668-693-388

ŁUŻYCKA 10A, GDYNIA

więcej

Szukasz Pracy?

Poszukujemy wykwalifikowanych pracowników do pracy w kraju i zagranicą. Jeżeli szukasz pracy sprawdź nasze ogłoszenia dla:

  • spawaczy
  • ślusarzy

więcej