Prace Elektryczne

Nasze usługi mogą być realizowane na projektach morskich oraz lądowych. Kompleksowa realizacja od projektu, montażu / instalacji po podłączenie i serwisowanie. Z naszych usług można skorzystać przy realizacji nowo budowanych jednostek jak i tych remontowanych czy modernizowanych.

Rozdzielnice elektryczne

Nasz nowo powstały dział budowa rozdzielnic elektrycznych, skrzynek łączeniowych, pulpitów ma przybliżyć firmę SPAMAR to naszego celu, którym jest bycie liderem w produkcji dla klientów krajowych i zagranicznych, konstuujemy rozdzielnice według najwyższych standardów jakościowych, w krótkim czasie i konkurencyjnej cenie.

Nasi inżynierowie są do dyspozycji na każdym etapie projektu, pomogą w projektowaniu, wykonaniu i nadzorze nad montażem.

Dostarczamy kompletne rozwiązania elektryczne dla statków, przemysłu opakowaniowego, rafinerii, tuneli, mostów i innych obiektów. Zapewniamy pełną instalację, usługi elektryczne, montaż i usługi integracji systemu.

Dostarczamy panele i rozdzielnice zgodnie ze specyfikacjami klienta i komponentami zasilania zgodnie z wymaganiami projektu.

VCA SPAMAR VCA SPAMAR

Prace Spawalnicze

Prace spawalnicze obejmują spawanie, lutowanie, napawanie, zgrzewanie i cięcie termiczne metali oraz tworzyw termoplastycznych za pomocą gazów palnych lub łuku elektrycznego.

Nasi pracownicy posiadają odpowiednie doświadczenie i certyfikaty potwierdzające takie jak VCA, SEP, A1 oraz niezbędny sprzęt do wykonywania prac ślusarsko spawalniczych. Naszym głównym celem jest najwyższa jakość naszych produktów i usług dostarczonych klientom. Gwarantujemy profesjonalne podejście do jakości, ceny oraz terminowego dostarczenia projektów.

Prace Ślusarskie

Prace ślusarskie obejmują m.in przycinanie, trasowanie, cięcie czy prostowanie. Wykonujemy końcową obróbkę oraz montaż poszczególnych elementów.

Wszystkie projekty mogą być realizowane w kraju i za granicą. Projekty stoczniowe nowo budowane, remontane czy serwisowane. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy są dostępni do pracy w kraju i za granicą 24/7.

Szybki kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie napisz, zadzwoń lub odwiedź nasze biuro. Z pewnością odpowiemy na wszelkie pytania.

668-693-388

ŁUŻYCKA 10A, GDYNIA

więcej

Dlaczego My?

1

Wykwalifikowani pracownicy z certyfikatami DNV i VCA

2

Doświadczenie zdobywane na całym świecie

3

Wysoka jakość oferowanych usług

4

Kompleksowa oferta usług ślusarskich i spawalniczych

5

Realizowanie projektów w kraju i zagranicą